Koszulka męska czarna NIE WIEM

35,00 zł
Brutto

JHK TSRA 190 PREMIUM T-SHIRT

T-shirt męski z krótkim rękawem. Brak bocznych szwów. Podwójne szwy na ramionach. Wzmocniony lycrą ściągacz. Taśma wzmacniająca. 100% bawełna stabilizowana. Gramatura: 190g/m2. Rozmiary: XS / S / M / L / XL / XXL / 3XL* / 4XL* / 5XL* *3XL, 4XL i 5XL dostępny w kolorach: WH, GM, BK, SY, RD, RB, NY, BG.
AS - 98% bawełna / 2% wiskoza;   GM - 85% bawełna / 15% wiskoza; 

Katalog produktu.

Rozmiar
Kolor
Ilość

help_outlineZapytaj o produkt
Koszulka męska czarna NIE WIEM

Koszulka męska czarna NIE WIEM

Akceptuję zasady polityki prywatności  

JHK TSRA 190 PREMIUM T-SHIRT

T-shirt męski z krótkim rękawem. Brak bocznych szwów. Podwójne szwy na ramionach. Wzmocniony lycrą ściągacz. Taśma wzmacniająca. 100% bawełna stabilizowana. Gramatura: 190g/m2. Rozmiary: XS / S / M / L / XL / XXL / 3XL* / 4XL* / 5XL* *3XL, 4XL i 5XL dostępny w kolorach: WH, GM, BK, SY, RD, RB, NY, BG.
AS - 98% bawełna / 2% wiskoza; GM - 85% bawełna / 15% wiskoza;

RozmiarXSSMLXLXXL3XL*4XL*5XL*
Długość687072747678828488
Szerokość485153565861666872Koszulka PREMIUM z Twoim własnym, indywidualnym nadrukiem. Uwaga! Wyłącznie dla osób, które cenią sobie najwyższą jakość w każdym calu!

Techniki Nadruku:

Sublimacja -

jeśli projekt wymaga dokładności, fotorealistycznego odwzorowania, składa się z wielu kolorów, odcieni i tonów (jak na przykład zdjęcie), to najlepszą techniką nadruku będzie właśnie sublimacja. Charakteryzuje się bardzo wysoka trwałością nadruku, można drukować złożone, skomplikowane wzory w pełnej gamie kolorystycznej.Nadruk jest elastyczny, nie wyczuwalny w dotyku, nie możliwy do usunięcia w trakcie standardowego prania. Druk jest możliwy jedynie na białych lub jasnych powierzchniach. Największą zaletą sublimacji jest możliwość wykonania nadruku nawet od 1 sztuki, ponieważ nie ma kosztów przygotowania.

Termotransfer - to metoda nadruku polegająca na wgrzaniu na tkaninę specjalnej folii flex z uprzednio przygotowanym projektem wyciętym na ploterze tnącym. Flex to folia o gładkiej powierzchni. Zastosowanie folii uniemożliwia wykonanie przejść tonalnych między kolorami (gradientów). W większości drukowanych projektów nie ma przejść tonalnych, więc nie jest to znaczące ograniczenie. Jedną z największych zalet termotransferu jest możliwość wykonania nadruku nawet od 1 sztuki, ponieważ nie ma kosztów przygotowania. Do druku potrzebny jest plik wektorowy z projektem dostosowany do cięcia ploterowego.

Haft komputerowy - jest jedną z trwalszych metod znakowania odzieży. Technika haftu komputerowego umożliwia trwałe nanoszenie aplikacji czy też napisów na odzież reklamową (koszulki, czapeczki, polary, fartuchy, odzież roboczą itp.), a także na torbach, ręcznikach, pościeli itp.

DTG (Direct To Garment) czyli bezpośredni nadruk na tkaninie. Technologia umożliwia bezpośredni nadruk na bawełnianych koszulkach. Zalety technologii DTG:

  • Realistyczne odwzorowanie kolorów i przejść tonalnych
  • Wysoka jakość, dobre odwzorowanie skomplikowanych grafik
  • Wysoka trwałość, nadruk jest elastyczny i przyjemny w dotyku
  • Brak kosztów matryc i przygotowalni
  • Możliwość druku już od jednej sztuki
  • Możliwość personalizacji koszulek (np. różne imiona/nicki)
  • Duże pole nadruku 29x44cm
  • Nadruk na białch, czarnych lub kolorowych podłożach
  • Szybka realizacja zamówień

Drukujemy na naszych koszulkach oraz na materiałach powierzonych. Koszulki do druku DTG powinny zawierać min. 90% bawełny, mieć gęsty splot oraz wysoką gramaturę. Czas realizacji zależy od nakładu i przeważnie waha się w granicach 1-5dni roboczych. Koszulki z nadrukiem DTG należy prać w 30st. obrócone na lewą stronę, nie prasować bezpośrednio po nadruku.

Specyficzne kody