Piłki

Piłki

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry

Piłka nożna Adidas Tiro...

Proste i klasyczne piłkarskie rzeczy spod znaku adidas Tiro zaspokoją wszystkie potrzeby Twojej drużyny. Prezentując znak International Match Standard, piłka Tiro Match pomoże Ci szlifować Twoje umiejętności na boisku piłkarskim. Ręcznie szyta konstrukcja sprawia, że będzie Ci długo służyć, niezależnie jak ciężki będzie trening.
Cena 56,00 zł

Piłka nożna Adidas Tiro...

Proste i klasyczne piłkarskie rzeczy spod znaku adidas Tiro zaspokoją wszystkie potrzeby Twojej drużyny. Wykonana z myślą o meczach piłkarska Tiro Competition spełnia standardy FIFA Quality Pro, dając najlepsze osiągi na boisku. Ma termicznie zgrzewaną, bezszwową powłokę, która zapewnia niczym niezakłócony kontakt z piłką i redukuje ilość pobieranej z boiska wody.
Cena 137,00 zł

Piłka nożna Adidas Tiro...

Lekka treningowa piłka, która ulepszy pracę zespołową.

Proste i klasyczne piłkarskie rzeczy spod znaku adidas Tiro zaspokoją wszystkie potrzeby Twojej drużyny. Ta bezszwowa piłka Tiro League Junior 290 zaprojektowana jest z myślą o młodych sportowcach. Ma rozmiar zwykłej piłki lecz, jak sugeruje to jej nazwa, waży tylko 290 gramów. Dzięki temu ułatwi przyszłym gwiazdom szlifowanie umiejętności.

Cena 70,00 zł

Piłka nożna Adidas Tiro...

Lekka treningowa piłka, która ulepszy pracę zespołową.

Proste i klasyczne piłkarskie rzeczy spod znaku adidas Tiro zaspokoją wszystkie potrzeby Twojej drużyny. Bezszwowa piłka Tiro League Junior 350 zaprojektowana jest z myślą o drużynach młodzieżowych. Ma rozmiar zwykłej piłki, ale jest lżejsza i waży tylko 350 gramów. To sprawia, że łatwiej jest przyszłym piłkarskim gwiazdom doprowadzać do perfekcji swoje umiejętności.

Cena 70,00 zł

Piłka nożna Adidas Tiro PRO...

Najwyższej jakości piłka meczowa, która ulepszy pracę zespołową.

Proste i klasyczne piłkarskie rzeczy spod znaku adidas Tiro zaspokoją wszystkie potrzeby Twojej drużyny. Piłka zgodna z standardami FIFA Quality Pro jest tą, którą będziesz grać na meczu. Bezszwowa i zgrzewana termicznie konstrukcja ma przewidywalny lot, więc nie sprawia przykrych niespodzianek na boisku.

Cena 275,00 zł

Piłka nożna Adidas Tiro...

Bezszwowa piłka na treningi i mecze.

Dla Twojej gry. Dla Twojej drużyny. adidas stworzył linię produktów Tiro, aby zapewnić wszystko, czego może potrzebować Twój klub piłkarski. Zainspirowany konstrukcją oficjalnych piłek meczowych model Tiro League TB ma zgrzewaną konstrukcję zapewniającą przewidywalne wyniki. Znak IMS potwierdza jakość odpowiednią na treningi i mecze.

Cena 89,00 zł

Piłka nożna Adidas CONEXT...

Najwyższej jakości piłka meczowa jednocząca świat.

Świat podąża za rytmem pięknej gry. Piłka adidas Conext 21 Pro prezentuje dynamiczny design inspirowany ruchem. Przeplatające się panele nawiązują do jedności sześciu kontynentalnych federacji piłki nożnej. Bezszwowa konstrukcja zapewnia doskonałe parametry na boisku.

Cena 439,00 zł

Piłka nożna Adidas FINALE...

Piłka meczowa, która upamiętnia 20. rocznicę rozgrywek na najwyższym europejskim poziomie.

Świętuj dwie dekady gry na najwyższym poziomie z piłką adidas Finale 21 Competition. Ozdobiona jest wzorami z paneli z każdej piłki UCL Finale, jaka powstała od momentu debiutu tego modelu w elitarnym turnieju Europy. Bezszwowa konstrukcja i znak jakości FIFA Quality Pro sprawiają, że na boisku błyszczy jak jej poprzedniczki.

Cena 139,00 zł

Piłka nożna Adidas FINALE...

Piłka meczowa, która upamiętnia 20. rocznicę rozgrywek na najwyższym europejskim poziomie.

Świętuj dwie dekady gry na najwyższym poziomie z piłką adidas Finale 21 Pro. Ozdobiona jest wzorami z paneli z każdej piłki UCL Finale, jaka powstała od momentu debiutu tego modelu na największym turnieju w Europie. Bezszwowa konstrukcja i znak jakości FIFA Quality Pro sprawiają, że na boisku błyszczy jak jej poprzedniczki.

Cena 399,00 zł