Piłka Ręczna

Piłki ręczne oferowane przez nas są dostarczane przez takich producentów jak: Meteor, Spokey, Allright, Select i nie tylko. Sprzedane produkty są przeznaczone zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Piłki pochodzące od nas charakteryzują się ogromną wytrzymałością oraz świetną przyczepnością co w sporcie jakim jest piłka ręczna jest to bardzo istotne. Piłki mogą być śmiało wykorzystywane zarówno do ćwiczeń w szkołach jak i do profesjonalnych treningów. Zapraszamy do kontaktu jeżeli mają Państwo jakieś pytania dotyczące prezentowanych piłek do "szczypiorniaka".

Piłka Ręczna

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry

Zamrażacz sztuczny lód...

Uraz nie musi wykluczać Cię z dalszej aktywności podczas uprawiania sportu. Czy grasz zawodowo, czy amatorsko - w przypadku doznania urazu możesz błyskawicznie zareagować i natychmiast wrócić do gry, jakby nigdy nic.

Icemix to sztuczny lód, bezpieczny dla skóry zamrażacz, który momentalnie obniża temperaturę ciała w miejscu kontuzji, dzięki czemu nie dopuszcza do tworzenia się krwiaków i sińców, a także minimalizuje odczucia bólowe. Dzieje się to nie tylko ze względu na ochłodzenia miejsca zmienionego kontuzją, ale też dlatego, że preparat ten nie zawiera freonu, tylko naturalne olejki eteryczne. Olejki te działają jak aromaterapia i znacznie ograniczają uczucia bólowe. To połączenie wszystkich plusów zamrożenia i terapii zapachowej sprawia, że możesz od razu po schłodzeniu miejsca urazu wrócić do aktywności fizycznej!

Preparat ten może być stosowany w ramach terapii kriogenicznej wyłącznie pod kontrolą lekarską.


O produkcie:

  • pojemność 400ml
  • wymiary:
    • długość - 20 cm
    • średnica - 6.5 cm
Cena 10,50 zł