Siatkówka

Polecamy wysokiej jakości sprzęt do siatkówki. Piłki siatkowe (Spokey, Allright, Mikasa, Molten) są wykonana z materiałów o zwiększonej wytrzymałości by maksymalnie wydłużyć ich okres żywotności. Nakolanniki siatkarskie (różne rozmiary) to istotny element ubioru siatkarza, który zapobiega kontuzjom podczas upadków. Siatki do siatkówki w zależności od zapotrzebowania są dedykowane grom amatorskim jak i zawodowym. 

Siatkówka

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

Zamrażacz sztuczny lód...

Uraz nie musi wykluczać Cię z dalszej aktywności podczas uprawiania sportu. Czy grasz zawodowo, czy amatorsko - w przypadku doznania urazu możesz błyskawicznie zareagować i natychmiast wrócić do gry, jakby nigdy nic.

Icemix to sztuczny lód, bezpieczny dla skóry zamrażacz, który momentalnie obniża temperaturę ciała w miejscu kontuzji, dzięki czemu nie dopuszcza do tworzenia się krwiaków i sińców, a także minimalizuje odczucia bólowe. Dzieje się to nie tylko ze względu na ochłodzenia miejsca zmienionego kontuzją, ale też dlatego, że preparat ten nie zawiera freonu, tylko naturalne olejki eteryczne. Olejki te działają jak aromaterapia i znacznie ograniczają uczucia bólowe. To połączenie wszystkich plusów zamrożenia i terapii zapachowej sprawia, że możesz od razu po schłodzeniu miejsca urazu wrócić do aktywności fizycznej!

Preparat ten może być stosowany w ramach terapii kriogenicznej wyłącznie pod kontrolą lekarską.


O produkcie:

 • pojemność 400ml
 • wymiary:
  • długość - 20 cm
  • średnica - 6.5 cm
Cena 10,50 zł

Zestaw do gry w siatkonogę

Zestaw do siatkonogi 6m

- Sprzęt do gry w siatkoonogę, jest wspaniałym narzędziem do prowadzenia treningu w formie zabawy.
- Rozwija podstawowe, niezbędne umiejętności panowania nad piłką.
- Trening tego typu można stosować przez cały sezon.
- Nasz zestaw jest przeznaczony do rozstawienia zarówno na naturalnej nawierzchni jak i na nawierzchni twardej (Orlik lub hala).
- W komplecie praktyczna torba do przenoszenia i magazynowania zestawu.
- Rekomendowana wysokość ustawienia siatki: 75cm

- Kolor czarny.

Cena 499,00 zł

Siatka do siatkówki plażowa...

Siatka do siatkówki plażowej czarna z kolorowymi taśmami spełniająca wymogi przepisów FIVB

Posiada taśmę górną o szerokości 7cm, boczną i dolną o szerokości 5cm, dodatkowo posiada usztywnienia boczne z dwoma odciągami, które sprawiają iż siatka jest równomiernie naciągnięta na całej długości. W komplecie z siatką znajdują się dwa pokrowce do mocowania antenek. Naciąg wykonany z bardzo wytrzymałej i odpornej na zmienne warunki atmosferyczne linki kewlarowej

Parametry siatki:

 • Wymiary siatki: 8,5m x 1m
 • Długość linki: 10,7m
 • Szerokość górnej taśmy: 7cm
 • Szerokość dolnej taśmy: 5cm
 • Boczne usztywnienia naciągu
 • W komplecie z siatką znajdują dwa pokrowce do mocowania antenek
Cena 329,00 zł