Kubek Dzień Babci Super Piękna

15,00 zł
Brutto

Kubek z własnym nadrukiem to idealny prezent na każdą okazję. Doskonały na gorący lub zimny napój. Według Twojego wzoru - podaruj komuś radość.

  • Pojemność: 330 ml,
  • Średnica: 8,2 cm,
  • Wysokość: 9,5 cm,
  • Wielkość nadruku 20 cm x 9 cm
  • Kolor zewnętrzny i kolor ucha: Biały,
  • Kolor wewnątrz: Biały.
Ilość

help_outlineZapytaj o produkt
Kubek Dzień Babci Super Piękna

Kubek Dzień Babci Super Piękna

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Realizujemy tylko zamówienia na kubki z nadrukiem opłacone z góry. Termin realizacji zamówienia w firmie Leda Sport wynosi około 1 - 3 dni robocze.

                

            Jeśli zajdzie potrzeba domówienia produktu bezpośrednio z hurtowni, czas ten może się wydłużyć. Jeśli zależy Ci na konkretnym terminie odbioru, napisz to w trakcie realizowania zamówienia. Jeśli potrzebujesz fakturę na swój produkt, wybierz płatność, a w „uwagach do zamówienia” wpisz numer NIP.

            Proponowane przez nas kubki z nadrukiem mają szerokie zastosowanie. Warto kupić jeden dla siebie i sprawić sobie w ten sposób małą przyjemność, jednak najczęściej klienci wybierają nasze kubki z nadrukiem na prezent. Chociaż są niewielkie, można na nich zmieścić napisy i obrazy, które na pewno wywołają uśmiech na twarzy obdarowanej osoby i codziennie będą przypominać miłe chwile. Jesteśmy w stanie wykonać dowolny nadruk. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na napis, czy na ilustrację (lub połączysz różne elementy w całość), gwarantujemy wysoką jakość i satysfakcjonujący efekt. Klasyczny kształt kubka dobrze koresponduje z każdym projektem i sprawia, że nawet najbardziej kreatywna, kolorowa praca będzie prezentowała się wyjątkowo. Kubki z nadrukiem na zamówienie przygotowywane są za pomocą termonadruku - polegającym na termicznym wgrzewaniu w materiał wcześniej przygotowanego projektu.

Biały

Specyficzne kody