Fartuch czerwony Kuchnia Mamy

25,00 zł
Brutto
Bawełniany fartuch kuchenny. Przydatny do codziennego stosowania. Gramatura: 180g.

Kolor fartucha może się różnić od koloru na zdjęciu.
Ilość

Bawełniany fartuch kuchenny. Przydatny do codziennego stosowania. Gramatura: 180g.

Kolor fartucha może się różnić od koloru na zdjęciu.

Techniki Nadruku:

Sublimacja -

jeśli projekt wymaga dokładności, fotorealistycznego odwzorowania, składa się z wielu kolorów, odcieni i tonów (jak na przykład zdjęcie), to najlepszą techniką nadruku będzie właśnie sublimacja. Charakteryzuje się bardzo wysoka trwałością nadruku, można drukować złożone, skomplikowane wzory w pełnej gamie kolorystycznej.Nadruk jest elastyczny, nie wyczuwalny w dotyku, nie możliwy do usunięcia w trakcie standardowego prania. Druk jest możliwy jedynie na białych lub jasnych powierzchniach. Największą zaletą sublimacji jest możliwość wykonania nadruku nawet od 1 sztuki, ponieważ nie ma kosztów przygotowania.

Termotransfer - to metoda nadruku polegająca na wgrzaniu na tkaninę specjalnej folii flex z uprzednio przygotowanym projektem wyciętym na ploterze tnącym. Flex to folia o gładkiej powierzchni. Zastosowanie folii uniemożliwia wykonanie przejść tonalnych między kolorami (gradientów). W większości drukowanych projektów nie ma przejść tonalnych, więc nie jest to znaczące ograniczenie. Jedną z największych zalet termotransferu jest możliwość wykonania nadruku nawet od 1 sztuki, ponieważ nie ma kosztów przygotowania. Do druku potrzebny jest plik wektorowy z projektem dostosowany do cięcia ploterowego.

Haft komputerowy - jest jedną z trwalszych metod znakowania odzieży. Technika haftu komputerowego umożliwia trwałe nanoszenie aplikacji czy też napisów na odzież reklamową (koszulki, czapeczki, polary, fartuchy, odzież roboczą itp.), a także na torbach, ręcznikach, pościeli itp.

DTG (Direct To Garment) czyli bezpośredni nadruk na tkaninie. Technologia umożliwia bezpośredni nadruk na bawełnianych koszulkach. Zalety technologii DTG:

  • Realistyczne odwzorowanie kolorów i przejść tonalnych
  • Wysoka jakość, dobre odwzorowanie skomplikowanych grafik
  • Wysoka trwałość, nadruk jest elastyczny i przyjemny w dotyku
  • Brak kosztów matryc i przygotowalni
  • Możliwość druku już od jednej sztuki
  • Możliwość personalizacji koszulek (np. różne imiona/nicki)
  • Duże pole nadruku 29x44cm
  • Nadruk na białch, czarnych lub kolorowych podłożach
  • Szybka realizacja zamówień

Specyficzne kody